Arcchio Bartu koľajnicové LED svetlo čierne 4 000K

Moderný LED reflektor Bartu pre 3-fázový koľajnicový systém, čierny - CRI > 90 Ako moderný LED reflektor je Bartu ideálnym doplnkom pre 3-fázový... viac informácií »
Arcchio Bartu koľajnicové LED svetlo čierne 4 000K
Značka: Arcchio
40 EUR50 EUR Zľava -20%
Overiť dostupnosť »
Moderný LED reflektor Bartu pre 3-fázový koľajnicový systém, čierny - CRI > 90 Ako moderný LED reflektor je Bartu ideálnym doplnkom pre 3-fázový...

Moderný LED reflektor Bartu pre 3-fázový koľajnicový systém, čierny – CRI > 90 Ako moderný LED reflektor je Bartu ideálnym doplnkom pre 3-fázový koľajnicový systém. Reflektor je vybavený atraktívnou hlavou svietidla, ktorá má vo svojom vnútri zabudovanú modernú technológiu LED. Je výkonný a energeticky úsporný, svieti teplým bielym svetlom a ponúka uhol vyžarovania 36°. Vďaka tomu je svietidlo Bartu ideálne na osvetlenie špeciálnych oblastí alebo kútov miestnosti či obchodu. V komerčnom sektore je svietidlo Bartu vhodné aj na osvetlenie obchodov, pretože dobré podanie farieb LED diód umožňuje dokonalé osvetlenie vystavených výrobkov. Hodnota CRI je viac ako 90, takže je možné zabezpečiť veľmi dobré podanie farieb.
Veľmi obľúbený tovar Arcchio Bartu koľajnicové LED svetlo čierne 4 000K získate bezstarostne tu u nás zaradený v rubrike svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém! Teraz kúpite úplne nové produkty z tejto známej rubriky za priaznivú cenu. Významná značka Arcchio má v stálej ponuke top výrobky. Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú! Nebojte, máme toho viac, preskúmajte u nás tiež viac kvalitných produktov značky Arcchio. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu .

Vysoko kvalitný produkt Arcchio Bartu koľajnicové LED svetlo čierne 4 000K od skvelej a známej značky Arcchio je možné kúpiť tady teraz za výpredajovú cenu! V súčasnosti za cenu 40 EUR.