Arcchio Bartu koľajnicové LED svetlo čierne 3 000K

Moderný LED reflektor Bartu pre 3-fázový koľajnicový systém, čierny - CRI > 90 Ako moderný LED reflektor je Bartu ideálnym doplnkom pre 3-fázový... viac informácií »
Arcchio Bartu koľajnicové LED svetlo čierne 3 000K
Značka: Arcchio
45 EUR50 EUR Zľava -10%
Overiť dostupnosť »
Moderný LED reflektor Bartu pre 3-fázový koľajnicový systém, čierny - CRI > 90 Ako moderný LED reflektor je Bartu ideálnym doplnkom pre 3-fázový...

Moderný LED reflektor Bartu pre 3-fázový koľajnicový systém, čierny – CRI > 90 Ako moderný LED reflektor je Bartu ideálnym doplnkom pre 3-fázový koľajnicový systém. Reflektor je vybavený atraktívnou hlavou svietidla, ktorá má vo svojom vnútri zabudovanú modernú technológiu LED. Je výkonný a energeticky úsporný, svieti teplým bielym svetlom a ponúka uhol vyžarovania 36°. Vďaka tomu je svietidlo Bartu ideálne na osvetlenie špeciálnych oblastí alebo kútov miestnosti či obchodu. V komerčnom sektore je svietidlo Bartu vhodné aj na osvetlenie obchodov, pretože dobré podanie farieb LED diód umožňuje dokonalé osvetlenie vystavených výrobkov. Hodnota CRI je viac ako 90, takže je možné zabezpečiť veľmi dobré podanie farieb.
Unikátny tovar Arcchio Bartu koľajnicové LED svetlo je na získanie ľahko u nás umiestnený v rubrike svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém. Preskúmajte ešte iné produkty z tejto známej kategórie za priaznivú cenu!

Tento kvalitný a lacný produkt Arcchio Bartu koľajnicové LED svetlo čierne 3 000K od dodávateľa kvalitných produktov Arcchio ľahko nájdete zde teraz za akčnú cenu. Akčná cena 45 EUR.