Arcchio Ayaz nástenná LED, čierno-zlatá

Čierno-zlaté nástenné svietidlo Ayaz vyrobené z hliníka pre krásne svetlo v obývacej izbe a na chodbe Ayaz má krásne zakrivené hliníkové puzdro a... viac informácií »
Arcchio Ayaz nástenná LED
Značka: Arcchio
45 EUR55 EUR Zľava -18%
Overiť dostupnosť »
Čierno-zlaté nástenné svietidlo Ayaz vyrobené z hliníka pre krásne svetlo v obývacej izbe a na chodbe Ayaz má krásne zakrivené hliníkové puzdro a...

Čierno-zlaté nástenné svietidlo Ayaz vyrobené z hliníka pre krásne svetlo v obývacej izbe a na chodbe Ayaz má krásne zakrivené hliníkové puzdro a je zdrojom svetla, ktorý je vďaka svojmu útulnému svetlu vždy dobre prijatý. Pretože zadná časť vyčnieva ďalej hore alebo dole, môžete vidieť zlaté vnútro svetla a opticky ťažiť z trendového prvku osvetlenia v čiernej a zlatej farbe. Zlatá povrchová úprava je skutočným vrcholom aj z hľadiska svetelného efektu, pretože svetlo je vyžarované úžasne hrejivo a útulne. Pretože je vpredu kryt a zdroj svetla nie je priamo viditeľný, je tu aj svetlo bez oslnenia, ktoré je vždy ocenené v celom obývacom priestore. Na chodbách sa nástenné svetlo s účinnou technológiou LED veľmi dobre hodí ako jemné orientačné osvetlenie, keď prechádzate, v obývacej časti alebo v spálni, atmosfére veľmi prospieva aj tento útulný svetelný zdroj, ktorý je možné zapnúť namiesto hlavného svetelného zdroja vo vhodnom čase.
Tento neodolateľný produkt Arcchio Ayaz nástenná LED, je k dostaniu priamo tu na našom webe zaradený v rubrike nástenné svietidlá! Mrknite na ešte ďalšie výrobky v spomínanej kategórii za super peniaze. Populárny dodávateľ Arcchio vyrába skvelé produkty.

Tento veľmi žiadaný produkt Arcchio Ayaz nástenná LED, čierno-zlatá od kvalitnej značky Arcchio ide získať práve teraz na našej webovej stránke za super peniaze! Výhodne teraz u nás za 45 EUR.