Arcchio Alima nástenná LED, IP44 čierna

Kvalitný kus Arcchio Alima nástenná LED, IP44 čierna obstaráte bez problémov na stránkach v sekcii nástenné svietidlá. Teraz kúpite ostatné... viac informácií »
Arcchio Alima nástenná LED
Značka: Arcchio
50 EUR80 EUR Zľava -37%
Overiť dostupnosť »
Kvalitný kus Arcchio Alima nástenná LED, IP44 čierna obstaráte bez problémov na stránkach v sekcii nástenné svietidlá. Teraz kúpite ostatné...

Kvalitný kus Arcchio Alima nástenná LED, IP44 čierna obstaráte bez problémov na stránkach v sekcii nástenné svietidlá. Teraz kúpite ostatné produkty zo spomínanej rubriky za úplne najnižšiu cenu!
Čierne a zlaté LED nástenné svietidlo Alima do kúpeľní a iných vlhkých miestností Alima je dobre utesnená a označená stupňom ochrany IP44, čo je ideálne riešenie pre použitie v kúpeľniach a iných vlhkých miestnostiach. Tienidlo je rovné a mimoriadne zaujímavé a navyše má dvojfarebný dizajn. Hliník má z vonkajšej strany matný čierny povrch, zatiaľ čo vnútro žiarovky má tón teplého zlata. Kontrast nielenže vyzerá skvele, ale svetelný efekt ťaží aj zo zlatého odtieňa, pretože vytvára veľmi útulné odlesky. V prípade potreby je možné nástenné LED svetlo externe stlmiť.

V zľave produkt Arcchio Alima nástenná LED, IP44 čierna od spoľahlivého výrobcu Arcchio máte možnosť nájsť na našich stránkach extra výhodne! Práve teraz za skvelú cenu 50 EUR.