Podhľadové LED Dynamic ModuLite F, alu, 90 cm

LED svietidlo do skrinky Dynamic ModuLite F s nastaviteľnou farba svetla Dynamic ModuLite F je všestranné a prispôsobiteľné svietidlo do skrinky. Je... viac informácií »
Podhľadové LED Dynamic ModuLite F
Značka: Hera
177 EUR
Overiť dostupnosť »
LED svietidlo do skrinky Dynamic ModuLite F s nastaviteľnou farba svetla Dynamic ModuLite F je všestranné a prispôsobiteľné svietidlo do skrinky. Je...

LED svietidlo do skrinky Dynamic ModuLite F s nastaviteľnou farba svetla Dynamic ModuLite F je všestranné a prispôsobiteľné svietidlo do skrinky. Je vybavený výkonnými LED diódami, ktorých farba svetla je možné individuálne nastaviť medzi teplou bielou (2 700 K) a univerzálnou bielou (5 000 K). Je to vynikajúce pracovné svetlo na varenie a pečenie, najmä v kuchyni. So svojou výškou iba 1,5 cm je ťažko viditeľný pod skriňou a jednoduché hliníkové puzdro zapadá do najrôznejších konceptov bývania. V puzdre je integrované konektorové pripojenie HVLCS, ktoré v spojení s niekoľkými svietidlami Dynamic ModuLit F umožňuje nepretržité svetelné pásmo. Poznámka: Napájací kábel a diaľkový ovládač na stmievanie a nastavenie farieb svetla nie sú súčasťou dodávky a je potrebné ich dokúpiť.

V zľave kus Podhľadové LED Dynamic ModuLite F, alu, 90 cm od tejto skvelej značky Hera môžete pohodlne kúpiť aktuálne na webe za dobrú cenu! Ponuky od 177 EUR.