ALMUT 1411 nástenné svietidlo zakrivené, kameň

Výnimočný a žiadaný produkt môžete zohnať priamo u nás v rubrike nástenné svietidlá! Teraz nájdete obľúbené produkty z tejto kateógrie z... viac informácií »
ALMUT 1411 nástenné svietidlo zakrivené
Výnimočný a žiadaný produkt môžete zohnať priamo u nás v rubrike nástenné svietidlá! Teraz nájdete obľúbené produkty z tejto kateógrie z...

Výnimočný a žiadaný produkt môžete zohnať priamo u nás v rubrike nástenné svietidlá! Teraz nájdete obľúbené produkty z tejto kateógrie z pohodlia domova.
S tienidlom z mramorovanej bridlice – Nástenné svietidlo 1411 Nástenné svietidlo z dizajnovej línie 1411 presvedčí svojím zakriveným tienidlom, ktoré nielenže vyžaruje svetlo hore a dole cez otvory, ale aj diskrétne cez materiál. Individuálna štruktúra mramorovanej bridlice je nádherne zasadená do scény. Na nástenný držiak sa tiež použila prírodná surovina – je vyrobený z dubového dreva. Rakúsky výrobca Almut von Wildheim vyrába lampu v Európe bez akýchkoľvek živočíšnych produktov – výsledkom je udržateľná a vegánska lampa.

Tento akčný kus ALMUT 1411 nástenné svietidlo zakrivené, kameň od spoločnosti so zárukou kvality Almut von Wildheim nájdete online za outletovú cenu! Teraz za 299,90 EUR.