T-LED Bezdrôtový nástenný ovládač dimLED ALLMIX Farba:: biela 069240

Diaľkový ovládač dimLEDOV 230V ALLMIX RF K4 je bezdrôtový rádiofrekvenčný ovládací systém, jedného ovládača a niekoľko prijímačov. S jedným... viac informácií »
T-LED Bezdrôtový nástenný ovládač dimLED ALLMIX Farba:: biela 069240
Značka: T-LED
31 EUR
Overiť dostupnosť »
Diaľkový ovládač dimLEDOV 230V ALLMIX RF K4 je bezdrôtový rádiofrekvenčný ovládací systém, jedného ovládača a niekoľko prijímačov. S jedným...

Diaľkový ovládač dimLEDOV 230V ALLMIX RF K4 je bezdrôtový rádiofrekvenčný ovládací systém, jedného ovládača a niekoľko prijímačov. S jedným ovládačom je možné ovládať nezávisle 4 zóny, ktorá sa môže skladať z niekoľkých prijímačov. Tieto prijímače sa po zohraní na jednotlivej predvoľbe na ovládači ovládajú ako jedna sekcia. Zároveň súčasťou stmievača je master DMX512 výstup.
Ovládač ALLMIX je možné použiť na ovládanie jednofarebných, CCT, RGB alebo RGBW LED pásikov. Jedným ovládačom teda môžete napríklad ovládať ako jednofarebné LED pásky, tak aj RGB LED pásky bez toho, aby ste museli mať 2 rôzne ovládače. Prijímač môže byť ukrytý (za stenou, sadrokartónom či v skrini), nie je nutná priama viditeľnosť prijímača pre ovládač.

Vlastnosti a výhody systému dimLED:
Stmievanie je stabilné a spoľahlivé, dosah ovládača ≤ 30M.
Stmievanie v rozmedzí 0-100%, stmievanie mäkké, bez blikania. Pri zapnutí dôjde k pozvoľnému rozsvieteniu, pri vypnutí dôjde k pozvoľnému zotmeniu.

Ďalšie parametre: Farba: biela. Rozmery 86 x 86 x 33mm (lze namontovat do standartní EU krabice). Vstupné napätie 85-265 VAC. Prenosová frekvencia 2,4GHz. Dosiah 30m. Počet zón 4 nezávislé. Počet prijímačov neobmedzene. . . . . . . . . . . . . .

Vysokokvalitný produkt T-LED Bezdrôtový nástenný ovládač dimLED ALLMIX Farba:: biela 069240 od značky so zárukou kvality T-LED možno zohnať na našich stránkach teraz práve za super cenu. V akcii za 31 EUR.