Závesná lampa Alea, rubínovo červená

Okrúhle závesné svietidlo Alea s krytom z akrylového skla Veľmi klasickým spôsobom pre závesnú lampu sa tu tiež udržuje jednoduchý, okrúhly... viac informácií »
Závesná lampa Alea
Značka: Hufnagel
450 EUR
Overiť dostupnosť »
Okrúhle závesné svietidlo Alea s krytom z akrylového skla Veľmi klasickým spôsobom pre závesnú lampu sa tu tiež udržuje jednoduchý, okrúhly...

Okrúhle závesné svietidlo Alea s krytom z akrylového skla Veľmi klasickým spôsobom pre závesnú lampu sa tu tiež udržuje jednoduchý, okrúhly dizajn, ktorý zapadá do mnohých štýlov a typov obytných priestorov. Čo sa týka farebnosti, na výber sú jednak dôstojné, nadčasové tóny, jednak tie, ktoré upútajú pozornosť a s ktorými je možné nastaviť špeciálne akcenty. tienidlo na lampu vyrobené z vysoko kvalitného chintzu je na spodnej strane uzavreté doskou z akrylového skla, aby sa dosiahlo jemné a rovnomerné rozloženie svetla. Vybavením svetelnými zdrojmi s päticou E27 – v prípade potreby možno použiť aj úsporné žiarovky – sa dosiahne primeraná úroveň jasu. Nielen svetelný zdroj v súkromných izbách, ktorý znamená dlhotrvajúce potešenie, ale tiež vždy dobrý tip v gastronomickej oblasti alebo na osvetlenie hotelových izieb. Tento výrobca vyvíja a vyrába dizajnové svetlá z vysoko kvalitných materiálov, ako je mosadz alebo ručne fúkané sklo, a vyznačuje sa vysokou úrovňou vertikálnej integrácie ako záruka exkluzívnej kvality svojich výrobkov. Vyrobené v Nemecku!

Tento výnimočný produkt Závesná lampa Alea, rubínovo červená od dodávateľa tovaru Hufnagel nájdete aktuálne na webe naozaj lacno. V akcii za cenu 450 EUR.