AEG Tritax – podlahové LED svetlo, štvorstranné

Tritax – zapustené podlahové LED svetlo s efektom lotosu a štvorstranným výstupom svetla Teplé biele svetlo zapusteného podlahového LED svetla Tritax... viac informácií »
AEG Tritax – podlahové LED svetlo
Značka: AEG
90 EUR130 EUR Zľava -31%
Overiť dostupnosť »
Tritax – zapustené podlahové LED svetlo s efektom lotosu a štvorstranným výstupom svetla Teplé biele svetlo zapusteného podlahového LED svetla Tritax...

Tritax – zapustené podlahové LED svetlo s efektom lotosu a štvorstranným výstupom svetla Teplé biele svetlo zapusteného podlahového LED svetla Tritax vyžaruje na štyri strany, takže vzniká efektné osvetlenie, zatiaľ čo zhora je svetlo tienené krytom z hliníka. Za zmienku stojí najmä nano-technológia, ktorou je svietidlo vybavené. Vďaka lotosovému efektu sa dopadajúca voda v kvapkách od svietidla odpudzuje, a berie so sebou aj najmenšie nečistoty, takže sa svietidlo pri daždi čistí samé. Výnimočný výrobok získate ľahko tu na našich stránkach v rubrike nájazdové svietidlá! Vyhľadajte si akčné produkty z tejto známej sekcie jednoducho online.

Zľavový produkt AEG Tritax – podlahové LED svetlo, štvorstranné od našej známej značky AEG pohodlne zoženiete ešte dnes za priaznivú cenu. Ponuka už od 90 EUR.