AEG Letan Square – hranatá vonkajšia LED lampa 9 W

Letan Square – vonkajšia nástenná LED lampa alebo osvetlenie čísla domu Vonkajšia nástenná LED lampa Letan Square je mnohostranne využiteľná,... viac informácií »
AEG Letan Square – hranatá vonkajšia LED lampa 9 W
Značka: AEG
100 EUR
Overiť dostupnosť »
Letan Square – vonkajšia nástenná LED lampa alebo osvetlenie čísla domu Vonkajšia nástenná LED lampa Letan Square je mnohostranne využiteľná,...

Letan Square – vonkajšia nástenná LED lampa alebo osvetlenie čísla domu Vonkajšia nástenná LED lampa Letan Square je mnohostranne využiteľná, pretože je možné ju umiestniť tak na stenu, ako aj na strop a dodáva sa so súpravou na prilepenie čísla domu, takže môže slúžiť aj ako osvetlenie čísla domu. Povrch hranatej lampy z hliníka a umelej hmoty bol opatrený špeciálnou vrstvou pomocou nano-technológie, takže sa lampa, tak ako je to pri tzv. lotosovom efekte, čistí sama. Dopadajúci dážď je od lampy odpudzovaný po kvapkách a berie so sebou všetky nečistoty. Biely kryt vonkajšej nástennej LED lampy Letan Square zaručuje matné a rovnomerné vyžarovanie teplého bieleho svetla diód LED.V zľave produkt AEG Letan Square – hranatá vonkajšia LED lampa 9 W máte možnosť nakúpiť ešte na našom webe v rubrike osvetlenie domového čísla. Teraz si môžete kúpiť obľúbené produkty z tejto známej kategórie za úplne najnižšiu cenu!

Tento obľúbený výrobok AEG Letan Square – hranatá vonkajšia LED lampa 9 W od dodávateľa kvalitných produktov AEG môžete nájsť dnes lacno. Akčná cena 100 EUR.