AEG Adapt – vonkajšie LED svetlo Up- and Downlight

Adapt – moderné vonkajšie nástenné LED svetlo s dvojitým vyžarovaním svetla Vonkajšie nástenné LED svetlo Adapt zhotovené z hliníka a skla je... viac informácií »
AEG Adapt – vonkajšie LED svetlo Up- and Downlight
Značka: AEG
110 EUR
Overiť dostupnosť »
Adapt – moderné vonkajšie nástenné LED svetlo s dvojitým vyžarovaním svetla Vonkajšie nástenné LED svetlo Adapt zhotovené z hliníka a skla je...

Adapt – moderné vonkajšie nástenné LED svetlo s dvojitým vyžarovaním svetla Vonkajšie nástenné LED svetlo Adapt zhotovené z hliníka a skla je svojím hranatým tvarom a nalakovaním vo farbe antracitu moderným zjavom na fasáde, kde pri zotmení vytvára zaujímavý svetelný efekt tým, že svetlo vyžaruje cez otvory smerom nahor aj nadol. Pred prachom a striekajúcou vodou je chránené stupňom ochrany IP54. Navyše je jeho povrch potiahnutý nano vrstvou, takže aj najmenšie nečistoty sú ako pri lotosovom efekte zmývané dažďovou vodou, ktorá je od svetla odpudzovaná, a tým sa svetlo samé čistí. Žiadaný produkt AEG Adapt – vonkajšie LED svetlo Up- and Downlight dá sa zaobstarať bez ťažkostí tu a teraz na našom webe zaradený v kategórii vonkajšie nástenné svietidlá! Pripravili sme akčné výrobky z tejto populárnej rubriky za najlepšie ceny. Nebojte, v ponuke toho máme viac, samozrejme, máme v ponuke ďalší preverený tovar od výrobcu AEG. Ich výber nájdete pod popisom tohto produktu. Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov AEG vám predstavuje prvotriedny produkty. Nakupujte výhodný u nás!

Tento skvelý kus AEG Adapt – vonkajšie LED svetlo Up- and Downlight s osvedčenou značkou AEG ľahko môžete zohnať práve teraz u nás naozaj lacno. V akcii za cenu 110 EUR.