Hodvábne tienidlo zelené 45 cm – babička

Autentické s novým vzhľadom. Tento krásny odtieň Granny má dizajn starého tienidla vašej babičky, ale s bokom a novou látkou. Táto kapucňa sa... viac informácií »
Hodvábne tienidlo zelené 45 cm - babička
Značka: QAZQA
115 EUR
Overiť dostupnosť »
Autentické s novým vzhľadom. Tento krásny odtieň Granny má dizajn starého tienidla vašej babičky, ale s bokom a novou látkou. Táto kapucňa sa...

Autentické s novým vzhľadom. Tento krásny odtieň Granny má dizajn starého tienidla vašej babičky, ale s bokom a novou látkou. Táto kapucňa sa perfektne hodí do každého interiéru, pretože má niečo staré, ale určite aj niečo nové a trendy. Krásne na modernom štíhlom základe alebo tradičnom. Tento štýlový tienidlo je pomocou stojanu Duo Support vhodný na stôl, podlahu, stôl, stenu a závesné žiarovky. Vďaka tomu je možné tienidlo namontovať na závesné svietidlo aj na podlahové svietidlo. Vďaka krásnej látke a trblietavej farbe je tento odtieň Granny určite lákadlom pre váš interiér!

V zľave tento produkt Hodvábne tienidlo zelené 45 cm - babička od nášho známeho výrobcu QAZQA jednoducho zoženiete v aktuálnej ponuke stále výhodne. Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 115 EUR.