Plátené tienidlo čierne 45/25

Toto veľké, okrúhle čierne tienidlo od značky QAZQA je vhodné na závesné aj stojace žiarovky a na svietidlá s veľkou objímkou E27. Je vybavený... viac informácií »
Plátené tienidlo čierne 45/25
Značka: QAZQA
79,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Toto veľké, okrúhle čierne tienidlo od značky QAZQA je vhodné na závesné aj stojace žiarovky a na svietidlá s veľkou objímkou E27. Je vybavený...

Toto veľké, okrúhle čierne tienidlo od značky QAZQA je vhodné na závesné aj stojace žiarovky a na svietidlá s veľkou objímkou E27. Je vybavený dômyselným systémom, ktorý umožňuje zdvíhanie a spúšťanie ramien na vnútornej strane. Tienidlo je zúžené a má priemer 45 cm a výšku 25 cm. Okrúhly odtieň bielizne je odborne dokončený vo veľmi luxusnej štruktúre a dodáva vášmu interiéru hrejivý a útulný vzhľad. Použite túto krásnu čiernu farbu a užite si atmosférické chvíle vo svojej obývacej izbe, spálni, hale alebo kuchyni. Podarený tovar zoženiete bezprostredne tu na stránkach v obľúbenej sekcii tienidlo na lampu! Vyhľadajte si ostatné výrobky zo spomínanej kategórie za výpredajovú cenu!

Nový produkt Plátené tienidlo čierne 45/25 od poprednej spoločnosti QAZQA pohodlne zaobstaráte ešte dnes lacno. Teraz za akčnú cenu 79,95 EUR.