Tienidlo na lampy Plisse biele 35/20 cm

Odtieň plisse má klasický vzhľad vďaka nariasenej látke a prepúšťa pekné teplé nepriame svetlo, ktoré vytvára útulnú atmosféru. Tento... viac informácií »
Tienidlo na lampy Plisse biele 35/20 cm
Značka: QAZQA
54,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Odtieň plisse má klasický vzhľad vďaka nariasenej látke a prepúšťa pekné teplé nepriame svetlo, ktoré vytvára útulnú atmosféru. Tento...

Odtieň plisse má klasický vzhľad vďaka nariasenej látke a prepúšťa pekné teplé nepriame svetlo, ktoré vytvára útulnú atmosféru. Tento štýlový okrúhly tienidlo je pomocou podložky Duo vhodný na stôl, podlahu, stôl, stenu a závesné lampy. Vďaka tomu je možné tienidlo namontovať na závesné svietidlo aj na podlahové svietidlo. Má priemer 35 cm a výšku 20 cm. Celkovo vzaté, krásna klasická kapucňa!Neodolateľný produkt Tienidlo na lampy Plisse biele dá sa zaobstarať ľahko na našich stránkach v známej rubrike tienidlo na lampu! Teraz si môžete kúpiť unikátne produkty z tejto populárnej kategórie za priaznivú cenu. Prichystali sme toho pre vás viac, máme aj v ponuke ďalšie vybrané kúsky od značky QAZQA. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Značka QAZQA vás obohatí o kvalitné výrobky . A to je ešte len začiatok.

Tento unikátny produkt Tienidlo na lampy Plisse biele 35/20 cm od nášho výrobcu QAZQA máte možnosť zaobstarať v našej aktuálnej ponuke stále výhodne. Teraz si návštevník môže kúpiť tento produkt za cenu 54,95 EUR.