Plátené tienidlo čierne 35 cm

Hľadáte nadčasové tienidlo? Táto krásna kapucňa je vybavená dômyselným systémom, ktorý umožňuje zdvíhanie alebo spúšťanie ramien na... viac informácií »
Plátené tienidlo čierne 35 cm
Značka: QAZQA
54,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Hľadáte nadčasové tienidlo? Táto krásna kapucňa je vybavená dômyselným systémom, ktorý umožňuje zdvíhanie alebo spúšťanie ramien na...

Hľadáte nadčasové tienidlo? Táto krásna kapucňa je vybavená dômyselným systémom, ktorý umožňuje zdvíhanie alebo spúšťanie ramien na vnútornej strane. Inými slovami: tento odtieň môžete použiť ako na stojace, tak aj na závesné lampy. Tienidlo má priemer 35 cm a výšku 20 cm. Vytvorte si s touto kapucňou svoju jedinečnú kombináciu! Tento lacný produkt Plátené tienidlo čierne 35 cm ide zohnať okrem iného na našich stránkach v rubrike tienidlo na lampu. Máme pre vás výnimočné výrobky z našej sekcie v akcii! Slávny dodávateľ QAZQA dlhodobo poskytuje veľmi kvalitný sortiment. skutočne lacno. Nebojte, v ponuke toho máme viac, máme v ponuke však tiež ďalší preverený tovar od značky QAZQA. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Tento najpredávanejší produkt Plátené tienidlo čierne 35 cm od výrobcu s dobrým menom QAZQA získajte na našich stránkach teraz práve za extra cenu! Na našej stránke za 54,95 EUR.