Vidiecke stropné svietidlo čierne 30 cm – bubon

Nadčasové okrúhle stropné svietidlo s krásnym čiernym tienidlom. Látka použitá na kapucňu je vyrobená z bavlny. Stropné svietidlo Drum je nádherne... viac informácií »
Vidiecke stropné svietidlo čierne 30 cm - bubon
Značka: QAZQA
41 EUR
Overiť dostupnosť »
Nadčasové okrúhle stropné svietidlo s krásnym čiernym tienidlom. Látka použitá na kapucňu je vyrobená z bavlny. Stropné svietidlo Drum je nádherne...

Nadčasové okrúhle stropné svietidlo s krásnym čiernym tienidlom. Látka použitá na kapucňu je vyrobená z bavlny. Stropné svietidlo Drum je nádherne ukončené matnou sklenenou doskou na spodnej strane, čo v dome vytvára pokojný svetelný efekt. Svietidlo má priemer 30 cm a výšku 13 cm. Svietidlo je stmievateľné externým stmievačom (stmievač nie je súčasťou dodávky). Váš bubon doplníte dvoma zdrojmi svetla, ktoré sa zmestia do objímky E27 (každý max. 40 W). Príjemné stropné svietidlo v každej miestnosti v dome!

Unikátny a obľúbený produkt Vidiecke stropné svietidlo čierne 30 cm - bubon od skvelej značky QAZQA môžete zaobstarať práve teraz u nás extra so zľavou. Na našich stránkach za 41 EUR.