Ľanové tienidlo biele 30/30/20

Toto stredne veľké, okrúhle biele tienidlo od značky QAZQA je vhodné na závesné aj stojace žiarovky a na svietidlá s veľkou objímkou E27. Je... viac informácií »
Ľanové tienidlo biele 30/30/20
Značka: QAZQA
54,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Toto stredne veľké, okrúhle biele tienidlo od značky QAZQA je vhodné na závesné aj stojace žiarovky a na svietidlá s veľkou objímkou E27. Je...

Toto stredne veľké, okrúhle biele tienidlo od značky QAZQA je vhodné na závesné aj stojace žiarovky a na svietidlá s veľkou objímkou E27. Je vybavený dômyselným systémom, ktorý umožňuje zdvíhanie a spúšťanie ramien na vnútornej strane. Tienidlo je zúžené a má priemer dole 35 cm, hore 30 cm a má výšku 18 cm. Okrúhly odtieň bielizne je odborne dokončený vo veľmi luxusnej štruktúre a dodáva vášmu interiéru hrejivý a útulný vzhľad. Použite túto krásnu bielu farbu a užite si atmosférické chvíle vo svojej obývacej izbe, spálni, hale alebo kuchyni.

V zľave tento výrobok Ľanové tienidlo biele 30/30/20 od nášho výrobcu QAZQA pohodlne zaobstaráte v aktuálnej ponuke za extra cenu! Teraz v akcii 54,95 EUR.