3-plameňové kúpeľňové stropné svietidlo Dejan

Stropné svietidlo Dejan so stupňom ochrany IP44 Práve v kúpeľni existuje množstvo oblastí, kde sa zdržiavate a potrebujete dostatočne jasné svetlo.... viac informácií »
3-plameňové kúpeľňové stropné svietidlo Dejan
Značka: Lindby
120 EUR160 EUR Zľava -25%
Overiť dostupnosť »
Stropné svietidlo Dejan so stupňom ochrany IP44 Práve v kúpeľni existuje množstvo oblastí, kde sa zdržiavate a potrebujete dostatočne jasné svetlo....

Stropné svietidlo Dejan so stupňom ochrany IP44 Práve v kúpeľni existuje množstvo oblastí, kde sa zdržiavate a potrebujete dostatočne jasné svetlo. Svietidlo s jedným zdrojom svetla často nestačí. Stropné svietidlo Dejan však jednoznačne spĺňa aj náročné požiadavky. Vďaka jeho trom zdrojom svetla nie je viazané na jeden smer svietenia. Práve naopak, jeho svetlo možno nasmerovať do troch rôznych smerov podľa toho, kde ho potrebujete. K tomu sa pridáva aj to, že ste pri výbere osvetlenia do vlhkých priestorov často viazaní na príslušný stupeň ochrany, keďže nie každé svietidlo má ochranu pred vniknutím vody. Svietidlo Dejan je však vybavené stupňom ochrany IP44, čím spĺňa aj túto požiadavku. Stropné svietidlo Dejan v neposlednom rade vašu kúpeľňu obohatí aj svojím pochrómovaným dizajnom.

Tento veľmi žiadaný produkt 3-plameňové kúpeľňové stropné svietidlo Dejan od kvalitného výrobcu Lindby je možné kúpiť práve teraz u nás za primerané peniaze! Produkt je v súčasnosti v predaji za 120 EUR.