3-plameňový svietnik Edana v grafitovo-sivej

Pouličná lampa Edana s bohatými detailmi a troma svietidlami Táto pouličná lampa je očarujúci zdroj svetla do exteriéru, ktorá sa vyznačuje antickou... viac informácií »
3-plameňový svietnik Edana v grafitovo-sivej
Značka: Lindby
370 EUR400 EUR Zľava -7%
Overiť dostupnosť »
Pouličná lampa Edana s bohatými detailmi a troma svietidlami Táto pouličná lampa je očarujúci zdroj svetla do exteriéru, ktorá sa vyznačuje antickou...

Pouličná lampa Edana s bohatými detailmi a troma svietidlami Táto pouličná lampa je očarujúci zdroj svetla do exteriéru, ktorá sa vyznačuje antickou atmosférou. Tienidlá so strieškou majú bohaté detaily a veľmi pripomínajú lampáše, ktoré osvetľovali ulice a parky, keď ľudia ešte ani nesnívali o elektrickej energii. Kovový stojan má decentný, grafitový sivý povrch a prvky v tienidle z číreho skla. Vynikajúci kus 3-plameňový svietnik Edana v grafitovo-sivej je dostupný aktuálne tu u nás v obľúbenej rubrike verejné osvetlenie! Získajte ešte ostatné produkty z tejto obľúbenej kategórie vo výpredajovej akcii. Značka Lindby má k dispozícii vynikajúci tovar. Urobte si radosť.

Tento unikátny produkt 3-plameňový svietnik Edana v grafitovo-sivej od spoločnosti s popredným postavením na trhu Lindby jednoducho nájdete v aktuálnej ponuke za výhodné peniaze. V súčasnosti za skvelú cenu 370 EUR.