3-pl kúpeľňové stropné svietidlo Kardo v bielej

Biele kúpeľňové stropné svietidlo Kardo s pochrómovanými detailmi a tromi pohyblivými tienidlami Kardo je určené na použitie v kúpeľni. Disponuje... viac informácií »
3-pl kúpeľňové stropné svietidlo Kardo v bielej
Značka: Lindby
120 EUR160 EUR Zľava -25%
Overiť dostupnosť »
Biele kúpeľňové stropné svietidlo Kardo s pochrómovanými detailmi a tromi pohyblivými tienidlami Kardo je určené na použitie v kúpeľni. Disponuje...

Biele kúpeľňové stropné svietidlo Kardo s pochrómovanými detailmi a tromi pohyblivými tienidlami Kardo je určené na použitie v kúpeľni. Disponuje totižto stupňom ochrany IP44, vďaka čomu je dostatočne chránené pred nečistotami a vlhkosťou. Tri tienidlá stropného svietidla sú valcové a majú kĺby, pomocou ktorých sa dajú nastavovať. Biely povrch a chrómované detaily vyzerajú veľmi štýlovo, vďaka čomu svietidlo možno kombinovať zvlášť s moderne zariadenými miestnosťami.
Veľmi obľúbený produkt máte možnosť nájsť ľahko tu a teraz na našich stránkach v sekcii stropné svietidlá. Preskúmajte zľavnené výrobky z tejto populárnej kategórie za parádnu cenu! To ale nie je všetko, naša ponuka je široká. U nás nájdete viac skvelých kúskov od dodávateľa Lindby. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie. Obľúbená značka Lindby poskytuje pre svojich zákazníkov skvelý tovar Zaobstarajte si super produkty od tohto výrobcu!

Obľúbený produkt 3-pl kúpeľňové stropné svietidlo Kardo v bielej od značky s dobrým menom Lindby jednoducho získate v súčasnosti za parádnu cenu! Teraz len za 120 EUR.