3-fázová koľajnica Noa nadstavbová 400 cm, biela

3-fázová koľajnica Noa - povrchová alebo závesná montáž Farebne potiahnutá koľajnica pre 3-fázový koľajnicový systém je vhodná na povrchovú... viac informácií »
3-fázová koľajnica Noa nadstavbová 400 cm
Značka: GLOBAL
140 EUR
Overiť dostupnosť »
3-fázová koľajnica Noa - povrchová alebo závesná montáž Farebne potiahnutá koľajnica pre 3-fázový koľajnicový systém je vhodná na povrchovú...

3-fázová koľajnica Noa – povrchová alebo závesná montáž Farebne potiahnutá koľajnica pre 3-fázový koľajnicový systém je vhodná na povrchovú alebo závesnú montáž. Ideálne pre systémy osvetlenia predajní. Vhodné príslušenstvo, ako sú koncové uzávery, podávače alebo rôzne konektory, je k dispozícii samostatne. – Medený vodič Ø 4 mm² – asymetrická konštrukcia Tento výnimočný produkt možno zaobstarať práve teraz u nás zaradený v kategórii svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém. Teraz kúpite úplne nové kusy z tejto sekcie za akčnú cenu! U zákazníkov obľúbená značka GLOBAL ponúka svojim zákazníkom prémiové výrobky. Presvedčte sa! Máme toho viac, máme však aj v ponuke ďalšie preverené kúsky od značky GLOBAL. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie.

Tento dizajnový tovar 3-fázová koľajnica Noa nadstavbová 400 cm, biela od známeho výrobcu GLOBAL ľahko nájdete v našej ponuke skutočne výhodne. Akčná cena 140 EUR.