3-fázová koľajnica Noa nadstavbová 300 cm, čierna

Vysoko kvalitný produkt ide získať už dnes tu na našom webe zaradený v kategórii svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém! Vyberte si iné... viac informácií »
3-fázová koľajnica Noa nadstavbová 300 cm
Značka: GLOBAL
100 EUR
Overiť dostupnosť »
Vysoko kvalitný produkt ide získať už dnes tu na našom webe zaradený v kategórii svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém! Vyberte si iné...

Vysoko kvalitný produkt ide získať už dnes tu na našom webe zaradený v kategórii svietidlá pre 3fázový koľajnicový systém! Vyberte si iné produkty v spomínanej kategórii za extra cenu!
3-fázová koľajnica Noa – povrchová alebo závesná montáž Farebne potiahnutá koľajnica pre 3-fázový koľajnicový systém je vhodná na povrchovú alebo závesnú montáž. Ideálne pre systémy osvetlenia predajní. Vhodné príslušenstvo, ako sú koncové uzávery, podávače alebo rôzne konektory, je k dispozícii samostatne. – Medený vodič Ø 4 mm² – asymetrická konštrukcia

Veľmi obľúbený produkt 3-fázová koľajnica Noa nadstavbová 300 cm, čierna od dodávateľa kvalitných produktov GLOBAL jednoducho môžete nájsť práve dnes v akcii! Ceny od 100 EUR.