Velúrové tienidlo s leopardím dizajnom vo vnútri 35/35/20 zlata

Krásny tienidlo na zviera, ktoré rozžiari váš interiér! Tento zamatový tienidlo je krásne zakončený leopardím dizajnom a zlatým interiérom. Zlatá... viac informácií »
Velúrové tienidlo s leopardím dizajnom vo vnútri 35/35/20 zlata
Značka: QAZQA
68 EUR
Overiť dostupnosť »
Krásny tienidlo na zviera, ktoré rozžiari váš interiér! Tento zamatový tienidlo je krásne zakončený leopardím dizajnom a zlatým interiérom. Zlatá...

Krásny tienidlo na zviera, ktoré rozžiari váš interiér! Tento zamatový tienidlo je krásne zakončený leopardím dizajnom a zlatým interiérom. Zlatá vnútorná strana tienidla poskytuje vo vašom priestore efekt teplého svetla. Skutočný doplnok k vašej podlahovej alebo stolovej lampe! Má priemer 35 cm a výšku 20 cm. Poskytnite si svetelný zdroj E27 sami a vaša lampa je pripravená svietiť doma alebo v kancelárii. Poznámka: Ak si objednáte viac tienidiel, navzájom sa budú líšiť. Žiadny odtieň nemá úplne rovnakú potlač. Lákadlo doma? To je s našimi tienidlami ľahké!

Vysokokvalitný výrobok Velúrové tienidlo s leopardím dizajnom vo vnútri 35/35/20 zlata od populárnej značky QAZQA ľahko získate teraz vo výhodnej akcii. V súčasnosti za skvelú cenu 68 EUR.