Tienidlo na ľanové tienidlo šedé 35/30/18

Tento stredne veľký, okrúhly tmavošedý tienidlo od značky QAZQA je vhodný na závesné aj stojace žiarovky a na svietidlá s veľkou objímkou E27. Je... viac informácií »
Tienidlo na ľanové tienidlo šedé 35/30/18
Značka: QAZQA
54,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento stredne veľký, okrúhly tmavošedý tienidlo od značky QAZQA je vhodný na závesné aj stojace žiarovky a na svietidlá s veľkou objímkou E27. Je...

Tento stredne veľký, okrúhly tmavošedý tienidlo od značky QAZQA je vhodný na závesné aj stojace žiarovky a na svietidlá s veľkou objímkou E27. Je vybavený dômyselným systémom, ktorý umožňuje zdvíhanie a spúšťanie ramien na vnútornej strane. Tienidlo je zúžené a má priemer dole 35 cm, hore 30 cm a má výšku 18 cm. Okrúhla ľanová kukla je odborne dokončená vo veľmi luxusnej štruktúre a dodáva vášmu vidieckemu interiéru hrejivý a útulný vzhľad. Použite túto krásnu tmavošedú farbu a užite si atmosférické chvíle vo svojej obývacej izbe, spálni, hale alebo kuchyni.Vynikajúci tovar Tienidlo na ľanové tienidlo nájdete práve na stránkach zaradený v rubrike tienidlo na lampu. Preskúmajte ostatné produkty z našej kategórie za neuveriteľne výhodnú cenu. Populárny výrobca medzi zákazníkmi QAZQA má k dispozícii skvelé produkty. za mimoriadne nízke ceny! Nakupujte, kým je tovar sladom!

Tento lacný výrobok Tienidlo na ľanové tienidlo šedé 35/30/18 od skvelej a známej značky QAZQA ľahko môžete získať aktuálne v našej ponuke za úžasnú cenu. Práve možno objednať len za 54,95 EUR.