Bavlnené tienidlo čierne 20/20/16 so zlatým vnútrom

Hľadáte klasické tienidlo? Toto čierne bavlnené tienidlo má zlaté vnútro, ktoré poskytuje nádherný svetelný efekt. Táto krásna kapucňa je... viac informácií »
Bavlnené tienidlo čierne 20/20/16 so zlatým vnútrom
Značka: QAZQA
44,95 EUR
Overiť dostupnosť »
Hľadáte klasické tienidlo? Toto čierne bavlnené tienidlo má zlaté vnútro, ktoré poskytuje nádherný svetelný efekt. Táto krásna kapucňa je...

Hľadáte klasické tienidlo? Toto čierne bavlnené tienidlo má zlaté vnútro, ktoré poskytuje nádherný svetelný efekt. Táto krásna kapucňa je vybavená dômyselným systémom, ktorý umožňuje zdvíhanie alebo spúšťanie ramien na vnútornej strane. Inými slovami: tento odtieň môžete použiť ako na stojace, tak aj na závesné lampy. Tienidlo má priemer 25 cm a výšku 16 cm. Vytvorte si s touto kapucňou svoju jedinečnú kombináciu! Tento krásny tienidlo je vhodný pre kovanie E27.
Často vyhľadávaný produkt Bavlnené tienidlo čierne 20/20/16 ide zohnať taktiež na našom webe umiestnený v sekcii tienidlo na lampu! Teraz môžete získať kvalitné kusy zo spomínanej rubriky za výhodné peniaze! Ale to nie je koniec našej ponuky, náš sortiment je ale široký. Samozrejme, máme v ponuke ďalší tovar od dodávateľa QAZQA. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Tento neodolateľný produkt Bavlnené tienidlo čierne 20/20/16 so zlatým vnútrom od nášho výrobcu QAZQA nájdete práve teraz v našej ponuke skutočne lacno. Ponuka od 44,95 EUR.