Stropná lampa biela 121 cm vrátane LED a diaľkového ovládača – Luntani

Luntani je štýlové stropné svietidlo, ktoré je vhodné aj ako nástenné svietidlo! Jeho elegantný tvar zaistí, že sa zmestí do akéhokoľvek... viac informácií »
Stropná lampa biela 121 cm vrátane LED a diaľkového ovládača - Luntani
Luntani je štýlové stropné svietidlo, ktoré je vhodné aj ako nástenné svietidlo! Jeho elegantný tvar zaistí, že sa zmestí do akéhokoľvek...

Luntani je štýlové stropné svietidlo, ktoré je vhodné aj ako nástenné svietidlo! Jeho elegantný tvar zaistí, že sa zmestí do akéhokoľvek interiéru. Stropné svietidlo je vyrobené z hliníka s plastom a je prevedené v bielej farbe. Má výšku 6,2 cm, šírku 31,4 cm a dĺžku 121,4 cm. Stropné svietidlo má 2 svetelné body, plochú dosku a vonkajší okraj. Tieto je možné ovládať oddelene od seba pomocou dodávaného diaľkového ovládača. Lampa má nevymeniteľné LED osvetlenie, ktoré má svetelný výkon 6900 lúmenov a 5 000 Kelvinov. To z neho robí skutočnú veľmoc! Našťastie je možné jas a teplotu farieb nastaviť pomocou diaľkového ovládača. Luntani vydrží v priemere 25 000 horiacich hodín. Naozaj pekné stropné svietidlo do moderného interiéru. Presne to, čo hľadáte!

Super produkt Stropná lampa biela 121 cm vrátane LED a diaľkového ovládača - Luntani od známej značky Paul Neuhaus zaobstaráte v našej internetovej ponuke za mimoriadne nízku cenu. Cena už od 295 EUR.