Fabbian Beluga Steel stropné svietidlo priame 1-pl

Nástenné a stropne bodove svetla svetlá Beluga Steel v elegantnom chrómovom vysokom lesku Toto stropné svetlo je doslova vrcholom - vizuálne aj funkčne.... viac informácií »
Fabbian Beluga Steel stropné svietidlo priame 1-pl
Značka: Fabbian
159,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nástenné a stropne bodove svetla svetlá Beluga Steel v elegantnom chrómovom vysokom lesku Toto stropné svetlo je doslova vrcholom - vizuálne aj funkčne....

Nástenné a stropne bodove svetla svetlá Beluga Steel v elegantnom chrómovom vysokom lesku Toto stropné svetlo je doslova vrcholom – vizuálne aj funkčne. Beluga Steel sa skladá z guľovitého tienidlo na lampu, ktorého svetelný otvor je možné orientovať v požadovanom smere vďaka krátkej, otočnej a otočnej konzole. Beluga Steel dokáže zabezpečiť priame osvetlenie obývacej izby alebo sa môže použiť na cielené osvetlenie doplnkov vo vestibule alebo v galérii. Známy priemyselný dizajnér Marc Sadler, ktorý je tvorcom koncepcií určujúcich trendy v rôznych oblastiach, dal spoločnosti Beluga Steel lesklý chrómovaný povrch, ktorý sa používa od tienidlo na lampu po jeho konzolu a vrchlík. To dáva lampe implementovanej talianskym výrobcom Fabbian vysoko kvalitný a elegantný nádych.

Akčný produkt Fabbian Beluga Steel stropné svietidlo priame 1-pl od výrobcu Fabbian nájdete tu trvalo výhodne! Práve možno objednať len za 159,90 EUR.