Lindby Belana stojaca lampa 1-plameňová

Jednoplamenová podlahová lampa Belana v matnej čiernej farbe Rám stojacej lampy Belana bol navrhnutý veľmi minimalisticky. Skladá sa iba z okrúhlej... viac informácií »
Lindby Belana stojaca lampa 1-plameňová
Značka: Lindby
50 EUR
Overiť dostupnosť »
Jednoplamenová podlahová lampa Belana v matnej čiernej farbe Rám stojacej lampy Belana bol navrhnutý veľmi minimalisticky. Skladá sa iba z okrúhlej...

Jednoplamenová podlahová lampa Belana v matnej čiernej farbe Rám stojacej lampy Belana bol navrhnutý veľmi minimalisticky. Skladá sa iba z okrúhlej základne, z nej vyčnievajúcej tyče a zásuvky E27 na hornom konci rámu. Tento jednoduchý dizajn tvorí platformu pre špeciálny svetelný zdroj, ktorý je možné priamo zvoliť a objednať. Výberom špeciálnej žiarovky je možné cielene zmeniť vzhľad podlahovej lampy Belana a podľa oblasti použitia a potrieb je možné zvoliť aj svetlo. Ovláda sa nožným spínačom, ktorý je integrovaný v prívodnom kábli.

Tento vynikajúci tovar Lindby Belana stojaca lampa 1-plameňová od spoľahlivého výrobcu Lindby jednoducho zaobstaráte tady vo výhodnej akcii. Na našich stránkach za 50 EUR.