1-fázová LED lampa Rick v čiernej

Veľa žiadaný produkt je dostupný bez problémov tu u nás v obľúbenej kategórii koľajnicové svetelné systémy! Získajte parádne produkty z tejto... viac informácií »
1-fázová LED lampa Rick v čiernej
Značka: Arcchio
50 EUR75 EUR Zľava -33%
Overiť dostupnosť »
Veľa žiadaný produkt je dostupný bez problémov tu u nás v obľúbenej kategórii koľajnicové svetelné systémy! Získajte parádne produkty z tejto...

Veľa žiadaný produkt je dostupný bez problémov tu u nás v obľúbenej kategórii koľajnicové svetelné systémy! Získajte parádne produkty z tejto sekcie za najlepšie ceny! Moderná LED lampa Rick na 1-fázové koľajnicové systémy Moderne navrhnutá LED lampa Rick v čiernej farbe poskytuje flexibilné osvetlenie na jednofázové koľajnicové systémy. Jej hlava sa dá pohodlne vodorovne a zvislo nakláňať, takže svetlo je možné individuálne nasmerovať. Moderná hlava svietidla je vybavená vhodným LED svetelným zdrojom, ktorý sa dá vymeniť a osvetľuje miestnosť univerzálnym bielym svetlom. Súčasne je možné stlmiť jeho jas pomocou nábehového stmievača.

Vysokokvalitný výrobok 1-fázová LED lampa Rick v čiernej od obľúbeného výrobcu Arcchio máte možnosť dostať momentálne na webe za skvelú cenu. V súčasnosti je k dispozícii za 50 EUR.