lightservice.sk

T-LED DimLED diaľkový ovládač univerzálny biely 069213

Tento kvalitný a lacný tovar T-LED DimLED diaľkový ovládač univerzálny biely 069213 originál od značky T-LED pohodlne dostanete momentálne na webe za priaznivú cenu! K dispozícii teraz v predaji za 16,49 EUR.
EAN: 1100687984477
T-LED DimLED diaľkový ovládač univerzálny biely 069213
Overiť dostupnosť »
Značka: T-LED
16,49 EUR

Popis produktu

Diaľkový ovládač dimLED je bezdrôtový rádiofrekvenčný ovládací systém, jedného ovládače a niekoľko prijímačov. S jedným ovládačom možno ovládať nezávisle 4 zóny, ktoré sa môžu skladať z niekoľkých prijímačov. Tieto prijímače sa po odohratie na jednotlivé predvoľbe na ovládači ovládajú ako jedna sekcia.
Ovládač je možné použiť pre ovládanie jednofarebných, CCT, RGB alebo RGBW LED pásikov. Jedným ovládačom teda môžete napríklad ovládať ako jednofarebné LED pásiky, tak i RGB LED pásiky, bez toho aby ste museli mať 2 rôzne ovládače. Prijímač môže byť ukrytý (za múrom, sadrokartónom či v skrini), nie je nutná priama viditeľnosť prijímača pre ovládač.

Vlastnosti a výhody systému dimLED:
Stmievanie je stabilný a spoľahlivé, dosah ovládača ≤ 30M.
Stmievanie v rozmedzí 0-100%, stmievanie mäkké, bez blikania. Pri zapnutí dôjde k pozvoľnému rozsvietenie, pri vypnutí dôjde k pozvoľnému zotmení.

Súčasťou balenia je držiak pre ovládače dimLED S.

Ďalšie parametre: Rozmery 107 x 58,5 x 9mm. Dosah 30m. Prenosová frekvencia 2,4GHz. Záruka 2 roky. Počet zón 4 nezávislé. . . . . . . . . . . . . . . .